Hiya! I’m Mary та моя мета – навчити студентів думати англійською та говорити без страху. Адже мова – це не просто набір слів і правил, а інструмент комунікації, який має працювати легко і природно. Я допомагаю студентам зануритися в англійську так, ніби вона завжди була частиною їхнього життя.

Очевидно, що простіше зібрати літак із деталей для літака, а не з деталей для машини. Так само і з мовою: щоб говорити англійською вільно, потрібно говорити багато, настільки багато, що згодом навіть думки почнуть формуватися англійською. Так само я склала свій IELTS, тому тема працююча;)

Я жила та працювала у Англії більше двох років, спілкуючись безпосередньо з носіями мови, і тепер залюбки ділюсь цим досвідом зі своїми студентами. Як то кажуть на англійських залізницях: “See it. Say it. Sorted.” – почуйте англійську, скажіть її, і все стане на свої місця.

Сертифікація: IELTS C1 2024

Розклад

Виберіть час для вашого уроку. Час відображається за Києвом (EEST)

Упс… Наразі у викладача немає вільних місць

Будь ласка, залиште ваші дані і ми обов’язково
з вами сконтактуємо!

    Дякуємо за очікування!

    Ми сконтактуємо з вами при першій можливості

    Завершіть ваше бронювання

    Будь ласка, заповніть контактну форму нижче

      Відгуки

      Що кажуть учні

      1. Яна

        Неймовірно задоволена заняттями з Мері! Всі уроки завжди круто структуровані, завдання цікаві і інтерактивні. Можу з впевненістю сказати, що за роки спроб з різними викладачами, заняття з Мері – саме задоволення, а нові слова і фрази запам’ятовувалися самі собою 🫶

      2. Alina

        Дуже сподобалося займатися з Мері. Вона весела, цікава, з просто impeccable рівнем англійської 😍 Наші заняття це не про сухий розбір підручників. Мері завжди готувала круті й захопливі теми для обговорення, тому кожен урок був дійсно цікавим і особливим.

        Зараз, на жаль, не маю можливості продовжити заняття з особистих причин, але з радістю повернулася б саме до Мері. Щиро рекомендую!

      3. Дарина Клушина

        Займаюся з Марі вже кілька місяців. За цей час дізналася кууупу всього корисного з англійської: це і граматика, яку ми постійно повторюємо, слова, які реально корисні і потрібні у вжитку.
        Кожен урок гарно структурований і цікаво побудований, щоб можна було повчнитися і повеселитися, всього в міру!!
        Ну і загалом, вже приходжу на заняття не тільки для англійської, а й просто поговорити про життя, розпитати в кого які новини – атмосфера дууже дружня і приємна.
        Якщо хочете розвивати свою англійську в приємному середовищі, то вам точно сюди!

        Дякуююю!!!

      Залиште відгук

      Поділіться своїми враженнями від співпраці